Becoming Alyssa, The Life Story Of A Traveling Queen

Alyssa Edwards 20|05|2023

INFO

 • Kiedy:
  sobota, 20 maja 2023 19:00
 • Gdzie:
  Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
 • Cena:
  129-179
 • Organizator:
  Fource

Bilety


Alyssa Edwards po raz pierwszy zawita do Polski! Amerykańska drag queen stała się gwiazdą za sprawą telewizyjnego show „RuPaul’s Drag Race”, by następnie wystąpić we własnym internetowym serialu „Alyssa’s Secret” oraz netflixowym dokumencie „Dancing Queen”. One-diva show Alyssy Edwards po drugiej stronie oceanu zdobyło pełne zachwytu recenzje oraz wypełniło po brzegi wszystkie sale. Teraz wystąpi ona także na Starym Kontynencie, w tym 20 maja 2023 r. na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

„Becoming Alyssa, The Life Story Of A Traveling Queen” to epicka życiowa historia wypełniona tańcem oraz opowieściami o dorastaniu, karierze drag queen, a także niezwykłej podróży w poszukiwaniu miłości. Z Mesquite w stanie Texas prosto na światowe sceny – życie Alyssy Edwards to jeden wielki spektakl!

Przed Wami niepowtarzalna królowa, której nic nie powstrzyma.

Alyssa Edwards wystąpi na Letniej Scenie Progresji w Warszawie 20 maja 2023 r. Bilety w cenach 129-179 zł dostępne będą od 2 grudnia o godzinie 10:00 przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl i w Empikach. Do sprzedaży trafią także pakiety VIP oraz Meet and Greet.


BIO:
Justin Dwayne Lee Johnson (pseudonim sceniczny Alyssa Edwards) to amerykański komik, choreograf i osobowość telewizyjna. W 2012 roku dołączył do 5. sezonu „RuPaul’s Drag Race”, gdzie z miejsca zyskał sławę dzięki szczerym zwierzeniom oraz ekscentrycznej osobowości. Cztery lata później wrócił do programu, kradnąc serca publiczności i zajmując 4. miejsce w drugiej edycji „Ru Paul’s Drag Race: All Stars’. Po wyprzedanym i entuzjastycznie przyjętym przez krytyków występie w Vaudeville Theatre na londyńskim West Endzie wyruszył w trasę po Stanach Zjednoczonych, w ramach której odwiedził aż 31 miast. One-diva show zatytułowane „Life, Love and Lashes” było pełnym adrenaliny widowiskiem odsłaniającym najbardziej intymne sekrety Alyssy. Jej persona została okrzyknięta przez The Times „siejącą zgorszenie królową nad królowymi” i zadomowiła się na dobre na scenach Ameryki Północnej, Europy, Azji, Ameryki Centralnej oraz Południowej. Johnson uczy także tańca w rodzinnej miejscowości Mesquite na przedmieściach Dallas, gdzie prowadzi wielokrotnie nagradzane studio tańca Beyond Belief Dance Company.

 

2021 - © Letnia Scena Progresji by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by Gregorius

2021 - © Letnia Scena Progresji by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by Gregorius