Skip to main content

Joker Out + Only The Poets + Isaac Anderson + Franek Warzywa + Młody Budda

Joker Out, Only The Poets, Isaac Anderson oraz Franek Warzywa i Młody Budda wystąpią na jednej scenie!

Wykonawcy, których pokochali polscy fani, łączą siły i wystąpią na wyjątkowym koncercie – LATO W MIEŚCIE – już 13 lipca 2024 na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Jeden dzień – aż czterech wykonawców uwielbianych przez polską publiczność. Już w lipcu będziemy mieli okazję posłuchać Joker Out, Only The Poets, Isaaca Andersona oraz Franka Warzywa i Młodego Buddę na jedynym, letnim, plenerowym wydarzeniu.

Już 13 lipca w Warszawie zagrają Only The Poets. To brytyjski zespół, pochodzący z kultowego Reading, tworzący muzykę gatunku indie-pop / indie-rock. Grupa występuje razem od 2017 roku, w którym też wydali swój debiutancki singiel „Ceasefire”. Zaledwie rok później ich kawałek „Even Hell” znalazł się na szczycie listy przebojów BBC Radio 1 i został wybrany utworem tygodnia. Only The Poets mieli okazję supportować gwiazdy takie jak Louis Tomlinson czy Lewis Capaldi. Grupa w składzie: Tommy, Clem, Marcus i Roo zaskarbiła sobie w Polsce rzeszę wiernych fanów. Koncert na Letniej Scenie będzie ich pierwszym plenerowym występem w naszym kraju.

Kolejny zespół, który usłyszymy już w lipcu pochodzi ze Słowenii i jest odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji – mowa oczywiście o Joker Out. W 2023 wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”. Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Bojan, Kris, Jan, Nace i Jure są jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność – co potwierdzają ich liczne i cieszące się ogromną frekwencją koncerty w Polsce – Joker Out gościli u nas aż pięciokrotnie, zaplanowany występ na Letniej Scenie będzie ich szóstym (!) polskim koncertem w ciągu zaledwie niecałego roku.

Na Letniej Scenie Progresji zagra także Isaac Anderson. Wykonawca zadebiutował w 2021 roku EP-ką „Love in Conversation”, która przyniosła mu sympatię wielu odbiorców. Isaac to brytyjski artysta, wykonujący muzykę gatunku indie-pop. Muzyk nie boi się jednak eksperymentować i często szuka nieoczywistych brzmień. W 2022 wydał single „This Could Be Paradise” i „Mess Me Up”, które przyniosły mu miliony odtworzeń w serwisach streamingowych i rzeszę nowych fanów. Isaac należy także do koncertowego składu Louisa Tomlinsona.

Skład koncertu zamyka wyjątkowy polski duet – Franek Warzywa i Młody Budda. Wspólnie tworzą komediowy, surrealistyczny pop o chodzeniu do szkoły, życiu pozaziemskim, zdrowym stylu życia i tytułowych warzywach. Franek Warzywa śpiewa, Młody Budda robi muzykę. Razem tworzą duet, który nie zamyka się w obrębie jednego gatunku. Pop, hip hop, post punk, techno: w ich twórczości każdy znajdzie coś dla siebie. W 2023 r. wydali EP-kę Wykopki, która odbiła się szerokim echem, zyskując wzmiankę u znanego amerykańskiego vlogera muzycznego Anthony’ego Fantano. W kwietniu 2024 grupa wypuściła najnowszy album „Komputer”, który promuje singiel „Sześć słońc”. Materiał z najnowszej płyty będzie można usłyszeć na lipcowym koncercie.

Joker Out, Only The Poets, Isaac Anderson oraz Franek Warzywa i Młody Budda wystąpią już 13 lipca 2024 na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Bilety będą dostępne do zakupu poprzez eBilet, Ticketmaster, goout.pl i na stronie Klubu Progresja

Zasady wejścia:
Do 8 roku życia – obowiązkowa ochrona słuchu.
Uczestnicy do 16 roku życia – pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Od 16 do 18 roku życia – wymagane pisemne oświadczenie od rodzica lub prawnego opiekuna.