Marc Rebillet 03|08|2022

INFO

 • Kiedy:
  środa, 03 sierpnia 2022 19:00
 • Gdzie:
  Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
 • Cena:
  89-
 • Organizator:
  Follow The Step
 • Rozpiska
  czasowa:
  19:00 – drzwi
  21:00 – koncert

Bilety


ZMIANA TERMINU KONCERTU
Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, koncert artysty Marc Rebillet w Polsce zostaje przeniesiony na sierpień.
Oświadczenie artysty: „JUST A LITTLE LONGER!! I’ve moved my European tour to the summer… see you in the sunshine, baby.”

Mówią o nim „śmieszek”, a do tego ma wiele wspólnego z muzyką elektroniczną.

Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone dobrym żartem, ironią, czasem szlafrokiem czy bokserkami. Dlatego pochodzący z Dallas muzyk to prawdziwy człowiek orkiestra i bardzo intrygująca persona.
Artysta w 2016 roku zaczął nagrywać w serwisie YouTube swoje „dzieła” wykonane w domowym zaciszu. Pandemia w tym przypadku zdecydowanie pomogła Marcowi, bo właśnie wtedy nagrał takie viralowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo” czy utwór o szczepionce na koronawirusa – „Vaccinated Attitude”. Robił streamy, zanim to było modne!
Te wspomniane sukcesy pozwoliły dosłownie eksplodować karierze Rebilleta. Od tego czasu, zdążył już współpracować z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotusem czy Snoop Doggiem. Nic dziwnego – Marc to artysta niezwykle wszechstronny – równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo – basowych bitach w stylu Mr. Oizo. Jeśli prześledzimy karierę amerykańskiego artysty to w tym przypadku mamy do czynienia z fenomenem. Wyobraźcie sobie, nagrywacie śmieszne filmy, jakie nagrywają miliony osób na całym świecie, ale to właśnie Wam udaje się wyjść z domowego zacisza do milionów odbiorców na całym świecie. Tutaj mamy też odpowiedź, dlaczego nie można ominąć jego występu w warszawskiej Progresji. To będzie prawdziwe szaleństwo!

Marc Rebillet
Official Website: https://www.marcrebillet.com/
Official Facebook Page: https://www.facebook.com/marcrebillet
Official Twitter: https://twitter.com/marcrebillet
Official Instagram: https://www.instagram.com/marcrebillet/
Official YouTube Channel: https://www.youtube.com/marcrebillet
Official TikTok: https://www.tiktok.com/@marcrebillet

 

2021 - © Letnia Scena Progresji by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by Gregorius

2021 - © Letnia Scena Progresji by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by Gregorius