Skip to main content

Start Wakacji 2024

ROZPOCZYNAMY WAKACJE 2024!
22 CZERWCA 2024 (SOBOTA)

Koniec roku szkolnego oznacza jedno – upragnione wakacje! Jako jedyna duża strefa relaksu w sercu Woli zapraszamy Was 22 czerwca na start upragnionego okresu letniego! Nie pchaj się nad Wisłę tylko odpocznij na Woli – jest tu pięknie i spokojnie.

Duża plaża, boisko do siatkówki, najlepsza muzyka w tle. Rozsiądź się w leżaku w naszej Letniej Strefie Relaksu i podziwiaj przepiękne drzewa oraz najlepsze zachody słońca. Nie przesadzamy! Jest tu cudownie!
Możecie wpaść do nas na rowerze, miło spędzić czas z rodziną, swoimi zwierzakami i po prostu wychillować. A może wolicie spędzać czas aktywnie? Nie ma problemu! Na miejscu czeka na Was boisko do siatkówki plażowej i badmintona. Widzimy się w sobotę 22 czerwca.

CO CIĘ CZEKA?
☀️ OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ I BADMINTONA – zbierz ekipę i zarezerwuj godzinę (PRIV)
Na uczestników czekać będą nagrody – płyty, bilety na koncerty i promki na barze!

☀️ PIKNIK RODZINNY
Spędź czas z rodziną na kocyku na plaży. Czekać będą na Was kolorowanki, zabawki i akcesoria sportowe. Więcej atrakcji podamy wkrótce!

☀️ STREFA KIDS
Twój maluch zajmie się przez chwilą sobą bawiąc się na zjeżdżalni i lepiąc zamek z piasku. Możecie śmiało przynieść swoje zabawki. Nie martw się – w naszej strefie relaksu znajdą się ulubione przekąski dla najmłodszych i słodkości!

☀️ DUŻA STREFA CHILLOUT
Dużo leżaków, loże, kocyki i pyszne jedzenie na miejscu. Ugościmy Cię jak trzeba!
Wakacje w mieście mogą być spoko!

Gdzie – Letnia Strefa Progresji (za klubem Progresja), Fort Wola 22
Kiedy – 22 czerwca, start o 12:00

Wstęp wolny.