The War on Drugs + Indigo Sparke 12|06|2023

INFO

 • Kiedy:
  poniedziałek, 12 czerwca 2023 18:00
 • Gdzie:
  Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
 • Cena:
  145-165
 • Organizator:
  Progresja
 • Rozpiska
  czasowa:
  18:00 – wejście
  20:00 – koncert

Bilety


Progresja z przyjemnością zaprasza na pierwszy w Polsce koncert The War On Drugs!

Czy The War On Drugs są dziś jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych? Takie zdanie zdecydowanie nie będzie przesadą! Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.

Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie.

Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami na pierwszym koncercie The War On Drugs w Polsce. Do zobaczenia na Letniej Scenie Progresji!

Pozycja obowiązkowa dla fanów: Kurt Vile, The National, Band of Horses, Fleet Foxes, Arcade Fire.

Gość specjalny: Indigo Sparke

Przed gwiazdą wieczoru wystąpi młoda australijska wokalistka, kryjąca się pod pseudonimem Indigo Sparke. Jej niezwykle lekki, wręcz efemeryczny indie rock przenosi słuchacza w inne światy, odkrywając swoją wrażliwość i dzieląc się trudnymi doświadczeniami z przeszłości. Artystka wydała do tej pory 2 świetnie przyjęte albumy i już pracuje nad kolejnym materiałem, którego zalążek być może usłyszymy w Warszawie.

 

Newsletter

2021 - © Letnia Scena Progresji by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by Gregorius

Newsletter

2021 - © Letnia Scena Progresji by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by Gregorius