Skip to main content

O Letniej Scenie Progresji

MOŻLIWOŚCI

Teren
5000㎡

Scena
16×12 m

Infrastruktura
produkcyjna

Własne
nagłośnienie i światło

Zaplecze produkcyjne
Klubu Progresja
do dyspozycji

Pojemność
9000

Letnia Scena
Progresji

Gramy doWoli to nowy, najdłuższy festiwal muzyczny w Warszawie, który narodził się przy Letniej Scenie Progresji w 2020 roku. Najpopularniejsi polscy artyści, goście zagraniczni, przekrój najlepszych gatunków muzycznych oraz wydarzenia specjalne – tego wszystkiego mogli doświadczyć fani festiwali bez wyjeżdżania z miasta.

LSP powstała z myślą o wszystkich fanach muzyki na żywo, którzy chcą bawić się z nami od początku wiosny do końca lata, a nawet… wczesnej jesieni.

W tym roku powróciliśmy z nową formułą. Artyści zagraniczni, większa strefa chilloutu, duży, odświeżony teren koncertowo-rekreacyjny. Jako jedyne venue w Polsce zagwarantowaliśmy najdłuższe i przy tym najbezpieczniejsze muzyczne wakacje w Polsce.

#StayinWarsaw i #BawsięBezpiecznie

Scena Letnia

Największa niezależna scena letnia w Polsce. Ogromna strefa rekreacyjna, zieleń i plaża dostępne nie tylko w czasie koncertów, ale również na codzień. Poczuj się jak na festiwalu nie wyjeżdżając z miasta.

Scena Festiwalowa

Wielki festiwal w sercu miasta? Tutaj jest to możliwe! Poznaj zalety ogromnego terenu festiwalowego znajdującego się tylko 200 metrów od Klubu Progresja. Na scenie festiwalowej zagrał Mata, Bedoes, a największym koncertem w 2022 roku będzie My Chemical Romance.

Jak to się zaczęło?

Letnia Scena to odpowiedź Progresji na sytuację związaną z epidemią COVID-19 oraz potrzebami artystów i odbiorców. To profesjonalnie przygotowany teren festiwalowy położony niemal w centrum miasta, umożliwiający organizację i przeprowadzanie koncertów oraz innych imprez zarówno dla kilkuset osób jak i dla wielotysięcznej publiczności. Wszystko w warunkach bezpieczeństwa sanitarnego.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez pozwoliło na przygotowanie koncertowego miasteczka z kompletną infrastrukturą produkcyjną, pozwalającą promotorom na organizację koncertów przy minimalnym zaangażowaniu przedprodukcyjnym.

Lokalizacja

Letnia Scena znajduje się przy ulicy Fort Wola 22, na terenach dawnych zakładów przemysłowych. Zapewnia to zarówno dogodny dojazd dla publiczności oraz możliwość korzystania z infrastruktury Klubu.

Lokalizacja Letniej Sceny zapewnia również bezproblemowy dojazd na teren koncertowy wszystkimi samochodami, w tym ciężarowymi i autobusami (nightliner).

Zadbaliśmy także o komfort i estetykę – teren jest profesjonalnie odwodniony i wyrównany, zapewniona jest również strefa odpoczynku i rekreacji dla publiczności.

Zapewniamy w pełni przygotowaną przestrzeń zgodnie z warunkami określonymi w Ustawie o Bezpieczeństwie Imprez Masowych wraz z niezbędną dokumentacją.